Deutz Fahr Agrotron 180.7 -
7100 | - |
Agrotron - 180.7 (.. - ..)
Dažniausiai užduodami klausimai
Galios optimizavimo rezultatai
Originalus Po pritaikymo Skirtumas
Variklio galia (Speciali) 180 PS 0 PS + -180 PS

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, mes galime. Žinoma, turime savo galios matavimo dirbtuves, t.y. apkrovos dinamometrus. Žinoma, tai galioja tik žemės ūkio traktorių technologijai.

Suteikiame dviejų metų garantiją programinei įrangai ir visą gyvenimą trunkantį palaikymą įkeltai modifikacijai. Taigi tvarkyklės atnaujinimo, paslaugos ištrynimo ar bet kokios kitos priežasties, dėl kurios pametėte pakeistą programą, atveju tiesiog paskambinkite mums ir mes vėl atvyksime įkelti adaptacijos ir tai NEMOKAMAI.

Gamintojas iš vienos modelių serijos suteiks Jums galimybę rinktis mašinas su skirtingais galingumo tipais, tad iš esmės tokias adaptacijas taip pat atlieka gamintojas, tačiau visiškai kitokiu kainos santykiu.

Dėl mašinos eksploatavimo trukmės išlaikymo. Kai kurios mašinos turi didesnį gamybinį rezervą, kai kurios mažesnį. Priklauso nuo konkrečios mašinos tipo. Esmė tame, kad msų atlikta modifikacija nepagreitintų mašinos eksploatavimo proceso ir būtų jai saugi derinant su gamintojo suteiktomis galimybėmis.

Daugeliu atvejų kuro sąnaudos po optimizavimo sumažės. Tačiau tai dažniausiai priklauso nuo vairavimo ir naudojimo būdo, darbo sąlygų, kuriomis mašina juda, ir optimalaus mašinos darbo įrankio pasirinkimo. Tačiau galima tai perkelti į darbui panaudotą laiką ir jo atliktą kiekį. Vidutiniškiai, tinkamai naudojant, fiksuojamas 10% kuro sąnaudų sumažėjimas.

Optimizavimą atliekame su programine įranga, konkrečiai perprogramuojame EPROM Lustą (Erasable Programmabe Read_Only Memory), t. y. elektroninio atminties bloko lustą su programine įranga valdymo bloke. Tai turi pranašumą, nes modifikuotas valdymo blokas žino apie savo perprogramavimą ir todėl ryšys per Scanbus magistralę neturi įtakos. Tai reiškia, kad pavyzdžiui jei mašinoje būtų tiesiogiai stebimos dyzelino
sąnaudos, tikrieji duomenys nebūtų iškraipyti.

Paklausa ir (arba) klausimas dėl: Deutz Fahr Agrotron 180.7 - 7100 | - |